کد خبر 63061

رئیس جمهور امریکا گفت: مو‌های من طبیعی هستند. شاید زیاد خوب نباشند، اما بهتر از مو‌های اکثر دوستانم در همچین سن و سالی است

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، دونالد ترامپ با سخنرانی در مقابل همفکرانش در کارولینای شمالی اعلام کرد که موهایش بهتر از مو‌های اکثر دوستانش است.

ترامپ گفت: «حاضر بود میتینگ را در ورزشگاهی زیر آسمان باز برگزار کند تا در یک بنای سرپوشیده تا همه طرفدارانش در آنجا جا بگیرند. من حتی حاضر بودم آرایش موهایم بهم بخورد و مو‌های مشهورم خیس بشوند. حداقل به این ترتیب ثابت می‌شد که مو‌های من طبیعی هستند. این‌ها مو‌های خودم هستند. شاید زیاد خوب نباشند، اما بهتر از مو‌های اکثر دوستانم در همچین سن و سالی است. تکرار می‌کنم، بهتر از مو‌های آنها، بهترین!»

قابل ذکر است، مدت‌ها است که مو‌های ترامپ به موضوع بحث در اینترنت تبدیل شده است. بسیاری میگویند که مو‌های ترامپ مومصنوعی است، اما سال گذشته در یک برنامه تلویزیونی با دست زدن به موی سر ترامپ به شایعات در این خصوص پایان داد.

ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور امریکا به مایکل وولف گفت که ترامپ پس از تلاش برای درمان طاسی، مو‌های ساحه مرکزی سر خود را از دست. وی برای برای پوشش بخش مرکزی مو‌های خود را به یک گوشه شانه میزند و بخاطر نگه داشتن آن‌ها در این حالت از ژل استفاده میکند.

علاوه براین ایوانکا گفت که پدرش از رنگ موی با کیفیت پایین استفاده می‌کند و به همین علت هر بار رنگ موی او تغییر می‌کند./باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها