کد خبر 62263

وزارت خارجه اردن همانگی های لازم برای دیدار شهروند اردنی دستگیر شده توسط نظامیان رژیم صهیونیستی با سفیر این کشور در تل آویو را مهیا کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از روسیاالیوم، سفیان القضاة، سخنگوی وزارت خارجه اردن برای دومین بار با هبة عبدالباقی، شهروند بازداشت شده اردنی در تل‌آویو به منظور کسب اطلاع و اطمینان از شرایط بازداشت وی دیدار کرد.

القضاة در ادامه افزود: وزارت خارجه اردن به پیگیری پرونده هبة با مقامات اسرائیلی به منظور کسب اطلاع از اقدامات تل‌آویو درخصوص این شهروند اردنی و  تلاش برای آزادی وی پس از آگاهی از شرایط این پرونده و ابهامات آن ادامه خواهد داد.

 سرکنسول اردن در تاریخ ۲۲ اوت سال جاری میلادی نیز با این شهروند اردنی بازداشت شده در تل‌آویو که از تاریخ بیستم همین ماه بازداشت شده، دیدار کرده بود.

در همین راستا، حاتم اللبدی، برادر هبة عبدالباقی تصریح کرد که وی به دلایل امنیتی بازداشت شده است که مقامات صهیونیستی از توضیح آن سر باز می‌زنند.

وی همچنین گفت: خواهرش هنگام حضور به همراه مادر و خاله‌اش در مراسم جشن عروسی یکی از نزدیکانش در کرانه باختری بازداشت شده است./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها