کد خبر 59953

ارتش سوریه بر شمال روستای کفرعین پس از نبرد سنگین با تروریستهای جبهه النصره مسلط شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  ارتش سوریه به پیشروی های خود در حومه جنوبی ادلب ادامه می دهد.

بر اساس این گزارش؛ ارتش سوریه در ادامه این پیشروی ها بر مزرعه زیتونه و روستای مدایا ر شمال روستای کفرعین پس از نبرد سنگین با تروریستهای جبهه النصره مسلط شد.

پیشروی های برق آسای ارتش سوریه در شمال غرب این کشور ادامه دارد و مناطق مهمی به کنترل نیروهای سوری درآمده است.ارتش سوریه در دروازه های شهر راهبردی خان‌شیخون در جنوب ادلب قرار دارد. ارتش سوریه در حومه جنوبی ادلب به ویژه محور الهبیط به خان شیخون به پیشروی های خود ادامه می دهد و پیروزی های جدیدی به دست آورده است.

این در حالی است که ساعاتی قبل نیز نیروهای ارتش سوریه در جدیدترین دستاورد نظامی خود کنترل شهرک کفر عین در استان ادلب را به دست گرفتند. ارتش سوریه در ادامه مبارزه با گروه تروریستی جبهه النصره و تروریست های وابسته در جنوب استان ادلب، شهرک های کفرعین و بلندی های تل عاس در شرق شهرک الهبیط را آزاد کرده است.این پیروزی های برق آسا سبب شده است که روحیه تروریست های موجود در شهرک های اللطامنه، مورک، لطمین و کفرزیتا درهم بشکند. نیروهای مسلح سوریه روز یکشنبه گذشته نیز منطقه تل سکیک، شهرک سکیک و شهرک الهبیط را به طور کامل به کنترل خود درآورده بودند.

ارتش سوریه پاتک تروریستها در محور شهرک القصابیه در حومه جنوبی ادلب را هم دفع کرده است و تلاش تروریستها برای مشغول کردن ارتش سوریه در این جبهه راه به جایی نبرده است. نیروهای ارتش سوریه به دروازه های شهر راهبردی خان شیخون پس از پیشروی ها خود رسیده اند و اشرف آتشباری دارند. نیروهای تحت فرماندهی سهیل الحسن معروف به ببر با پوشش هوایی سوری-روسی به تروریستها به شکل برق آسای حمله کرده، و مواضع و خطوط امداد تروریستها درهم شکسته است./ مهر

 

ارسال نظر

تازه ها