کد خبر 59949

مقامات اعلام کردند یک افسر پلیس شهر نیویورک با شلیک به سرش دست به خودکشی زد و در راه انتقال به بیمارستان فوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مقامات پلیس آمریکا شب گذشته از نهمین مورد خودکشی در میان افسران پلیس این کشور از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون خبر دادند.

مقامات اعلام کردند یک افسر پلیس شهر نیویورک با سابقه بیش از ۲۵ سال خدمت در نیروی پلیس آمریکا، چهارشنبه شب در خانه‌اش در منطقه کوئینز نیویورک با شلیک به سرش دست به خودکشی زد و در راه انتقال به بیمارستان فوت کرد.

از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون این نهمین افسر پلیس آمریکایی است که خودکشی کرده است.

این در حالی است که درست یک روز قبل از این واقعه، گزارش‌ها از خودکشی یک پلیس دیگر در خانه اش در منطقه یونکرز حکایت داشت. در بحبوحه موج اخیر خودکشی در میان افسران پلیس آمریکا، جیمز اونیل کمیسر پلیس درباره بروز بحران سلامت روحی و روانی در میان ماموران پلیس این کشور هشدار داد.

وی با ارسال پیام‌هایی برای افسران پلیس با اشاره به منابع در دسترس برای کمک، از آن‌ها خواست در صورت احساس نیاز حتما از این کمک‌ها و مشاوره‌های لازم استفاده کنند.کارشناسان می‌گویند آمار خودکشی در میان افسران پلیس در مقایسه با دیگر اقشار جامعه آمریکا بیشتر است. آن‌ها بخشی از علت این پدیده را به نوع کار پلیس و آمادگی آن‌ها برای دست به اسلحه بردن و شلیک به سمت دیگران نسبت می‌دهند./

/باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

ارسال نظر

تازه ها