کد خبر 59716

قیمت هر بیت کوین در بازار جهانی 11 هزار و 366 دلار و 86 سنت است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، با افزایش تنش ها در هنگ کنگ و اعتصابات مردم در فرودگاه های چین باعث شد تا بازارهای سهامی در آمریکا نزولی شده و بازار طلا با افزایش قیمت همراه شود، اما در این میان بازار بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال هم از این تنش ها دور نماند و با کاهش قیمت همراه شد.

بیت کوین

طبق آخرین معاملات انجام شده بر روی بیت کوین در بازار سهام جهانی قیمت هر بیت کوین با کاهش 19 دلار و 11 سنت به 11366 دلار و 86 سنت رسیده است.قیمت این ارز دیجیتال هرچند نسبت به آخرین روز معاملتی هفته گذشته با کاهش قیمت همراه بوده است اما نسبت به یک ماه گذشته خود حدود 11.40 درصد افزایش قیمت داشته است.همچنین نسبت به قیمت یکسال گذشته خود با افزایش 83 درصدی همراه شده است.

بیت

اتریوم

قیمت این ارز دیجیتال طبق آخرین معاملات با کاهش 1دلارو 49 سنتی همراه شده است و به قیمکت 209 دلار و 70 سنت رسیده است.این ارز دیجیتال نسبت به قیمت هفته گذشته خود 7.29 درصد کاهش قیمت سافته است همچنین نسبت به ماه گذشته خود با کاهش قیمت 9 درصدی همراه شده است.

در سال گذشته قیمت اتریوم به 1000 دلار هم رسد اما در یکسال گذشته روند نزولی را طی کرده است.و حدود 24 درصد اصلاح قیمت نسبت به روز مشابه در سال گذشته داشته است.

اتریوم

ارسال نظر

تازه ها