کد خبر 59608

سخنگوی جنبش انصارالله گفت که در دیدار با وزیر خارجه ایران راه‌های تقویت روابط دوجانبه و دیپلماتیک مورد بحث و بررسی قرار گرفت و همچنین حمایت از راه‎حل سیاسی بحران یمن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن یکشنبه شب دیدارش با «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه ایران در تهران را مثبت ارزیابی کرد و گفت که در این دیدار راه‌های تقویت روابط دوجانبه و دیپلماتیک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش شبکه «المسیره»، وی تاکید کرد که در این دیدار همچنین درباره همکاری مشترک صنعاء با تهران با هدف حمایت از راه‌حل سیاسی بحران یمن و پایان محاصره و جنگ گفت‎وگو صورت گرفته است.

«محمد عبدالسلام» سخنگوی انصارالله یمن امروز (یکشنبه) در تهران با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

وزیر امور خارجه ایران در دیدار یا سخنگوی انصارالله با تأکید بر توقف هر چه سریع تر جنگ و رفع محاصره یمن، آمادگی کشورمان را برای ارسال کمک‌های انسانی به این کشور اعلام کرد.

ظریف در این دیدار با ابراز تاسف از کشتار مردم مظلوم یمن و محاصره پنج ساله این کشور خواستار توقف هر چه سریع تر جنگ و رفع محاصره یمن شد./فارس

ارسال نظر

تازه ها