کد خبر 59172

تیم سائوپائولو مدافع برزیلی آلوس را خرید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از ساکرنت، در نهایت مقصد بعدی دنی آلوس مدافع پرافتخار برزیلی نیز مشخص شد و این بازیکن راهی کشور خودش و تیم سائوپائولو شد. این مدافع ۳۶ ساله که سابقه بازی در تیم هایی چون سویا، بارسلونا، یوونتوس و پاری سن ژرمن را در کارنامه دارد گفت:‌ من هدف مشخصی دارم و آن هم این است که بتوانم همراه برزیل در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر  بازی کنم. به همین خاطر تصمیم گرفتم برای تیمی بازی کنم که به من اعتماد داشته باشد و بتوانم بازی کنم و به همین خاطر سائوپائولو را انتخاب کردم. اینجا نیامدم که فوتبالم خودم را بازی کنم و به همین خاطر دوست دارم نتیجه بگیرم و در جام جهانی حاضر باشم. می خواهم بهترین نتیجه ممکن را با سائوپائو بگیرم و بتوانم قهرمانی های زیادی را در این تیم تجربه کنم.

دنی آلوس به دلیل مصدومیت زانو حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از دست داد ولی درخشش در کوپا آمه ریکا نشان داد که این بازیکن ۳۶ ساله در اوج آمادگی است.

سائوپائولو با ۲۱ امتیاز از ۱۲ مسابقه در رده پنجم لیگ برزیل قرار دارد و ۱۱ امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. او آخرین بار در فینال کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹ برابر پرو بازی کرد که تیم ملی برزیل توانست در ماراکانا با نتیجه ۳ بر یک حریف خود را شکست دهد./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها