کد خبر 57738

زین الدین زیدان تأیید کرد که کریستین بیل مهاجم ولزی رئال مادرید از این تیم جدا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، «زین الدین زیدان» سرمربی رئال مادرید سرانجام تایید کرد که این باشگاه به دنبال قطع همکاری با «گرت بیل» مهاجم ولزی خود است و در روزهای آینده این اتقاق عملی خواهد شد.

بیل از مدت ها پیش از نظر زیدان بازیکن مازاد محسوب می شد و روز گذشته در بازی مقابل بایرن مونیخ در اردوی پیش فصل نیز کهکشانی ها را همراهی نکرد؛ بازی که در هاستون آمریکا با شکست ۳ بر یک مادریدی ها به پایان رسید.

مرد ۳۰ ساله ولزی که سه فصل دیگر ار قراردادش با رئال باقی مانده، با تیم هایی همچون تاتنهام، منچستریونایتد و البته بایرن مونیخ ارتباط داده شده است.

و حالا شواهد حاکی از آن است که با توجه به تایید زیدان مبنی بر فروش هر چه سریع تر بیل، تکلیف آینده ملی پوش ولزی در شرف روشن شدن است.

زیدان در پاسخ به این پرسش که چرا بیل در ترکیب قرار نگرفت، اظهار داشت: بیل بازی نکرد چون به زودی از جمع ما جدا می‌شود؛ امیدوارم خیلی زود این اتفاق بیافتد چرا که این موضوع به نفع همه است؛ ما در حالا کار بر روی انتقال وی به تیم جدیدی هستیم.

سرمربی فرانسوی مادریدی ها علاوه بر این، در توضیح این تصمیم مدعی شد که باشگاه بدنبال فصل ناامیدکننده گذشته "نیازمند تغییر" بوده است.

وی در این خصوص تاکید کرد: هیچ مشکل شخصی با بیل ندارم اما زمانی فرا می‌رسد که کارها انجام میشود چرا که باید عملی می‌شده است؛ باید تصمیماتی می‌گرفتم، نیاز به تغییرات داشتیم. جدایی تصمیم سرمربی است و بازیکن نیز نسبت به شرایط آگاه است؛ شرایط تغییر خواهد کرد؛ نمی‌دانم این اتفاق چه زمانی رخ می‌دهد، ۲۴ یا ۴۸ ساعت دیگر معلوم نیست اما این اتفاق قطعاً رخ می‌دهد و به سود همه خواهد بود.

ارسال نظر

تازه ها