کد خبر 55632

سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد که استعفای یکی از مقامات ارتش رژیم صهیونیستی به دلیل شکست در عملیات خانیونس نشان دهنده وارد آمدن ضربه بزرگی به ارتش این رژیم است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد که استعفای یکی از مقامات ارتش رژیم صهیونیستی به دلیل شکست در عملیات خانیونس نشان دهنده وارد آمدن ضربه بزرگی به ارتش این رژیم است.

وی در ادامه افزود: استعفای این مقام ارشد ارتش رژیم صهیونیستی بیانگر ضربه بزرگی است که فرماندهان ارتش از شکست در این عملیات متحمل شده اند.

قاسم اشاره کرد که مقاومت بار دیگر قدرت خود در ضربه زدن به دشمن صهیونیستی و ارتش آن، بر هم زدن معادلات این رژیم و جلوگیری از تحقق اهداف آن را به اثبات رساند و ادامه مقاومت مانعی اساسی بر سر راه ادامه اشغالگری و جنایات دشمن علیه ملت فلسطین خواهد بود.

روزنامه عبری زبان «یدیعوت آحارونوت» روز پنجشنبه از استعفای فرمانده بخش عملیات ویژه شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به خاطر شکست در این عملیات خبر داد.

شکست در این عملیات ضربه سختی به ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرد، زیرا گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس پس از خنثی کردن این عملیات، اطلاعات مهمی از نیروهای ویژه صهیونیست کسب و منتشر کرد.

/مهر

ارسال نظر

تازه ها