کد خبر 54685

ترامپ علیه ایران در توئیتر نوسته ای منتشر کرد و تهدید کرد و گفت: هر حمله دیگری به تجهیزات آمریکا با پاسخی شدید همراه خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، رئیس جمهور آمریکا در صفحه توییتر خود در اظهاراتی توهین‌آمیز نوشت: سران ایران کلماتی مثل «نجیب» و «دلسوزی» را نمی‌فهمند، آنها هرگز نفهمیدند. متاسفانه چیزی که آنها می‌فهمند زور و قدرت است، و آمریکا با فاصله قوی‌ترین ارتش جهان را دارد، و فقط در دو سال اخیر ۱.۵ تریلیون دلار روی آن سرمایه‌گذاری شده.

ترامپ که دیروز تحریم‌های تازه‌ای را علیه مردم ایران اعلام کرد افزود: مردم فوق‌العاده ایران دارند رنج می‌کشند، و آن هم بی‌دلیل. سران آنها کل پول‌هایشان را صرف تروریسم می‌کنند و خیلی کم برای چیزهای دیگر. آمریکا فراموش نکرده که بمب‌های ایرانی ۲۰۰۰ آمریکایی را کشتند و بسیاری دیگر را زخمی کردند.

رئیس جمهور آمریکا که به طور آشکار از مواضع ایران به خشم آمده، با لحنی تهدیدآمیز ادامه داد: بیانیه بسیار گستاخته و توهین‌آمیز ایران که امروز صادر شد تنها نشان می‌دهد که آنها واقعیت را درک نمی‌کنند. هر حمله‌ای از سوی ایران به هر چیزی که آمریکایی باشد با قدرت بسیار زیاد و خردکننده پاسخ داده می‌شود. دیگر خبری از جان کری و اوباما نیست!/جماران

 

ارسال نظر

تازه ها