کد خبر 54063

منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از اعطای مجوز پوشش نشست منامه به رسانه های این رژیم از سوی آل خلیفه خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از اعطای مجوز پوشش نشست منامه به رسانه‌های این رژیم از سوی آل خلیفه خبر دادند.

باراک راوید روزنامه نگار صهیونیست اعلام کرد: بحرین به خبرنگاران و روزنامه نگاران اسرائیلی برای ورود به این کشور در هفته آینده برای پوشش نشست صلح به سوی شکوفایی در منامه که بخش اقتصادی طرح صلح دولت ترامپ، مجوز ورود داده است.

وی افزود: این اقدام بی سابقه‌ای از سوی بحرین است که برای اولین بار به اسرائیلی‌ها برای پخش گزارش از بحرین که روابط دیپلماتیک با اسرائیل ندارد، اجازه می‌دهد. این دستاورد بزرگی برای گروه صلح در کاخ سفید به ریاست جردکوشنرکه طی سالیان گذشته برای عادی سازی تدریجی روابط میان اسرائیل و کشورهای خلیج فارس تلاش می‌کند، است.

همزمان جیسون گرینبلات هم از اقدام بحرین ذوق زده شد و گفت: برخی در راستای بهبود زندگی اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها حرکت می‌کنند و بحرین از جمله آنهاست. آمریکا از بحرین تشکر می‌کند.

شایان ذکر است که نشست منامه در ۲۵ و ۲۶ ماه جاری میلادی برگزار می‌شود. این نشست با مخالفت گسترده فلسطینی‌ها روبرو شده است. نتانیاهو از مشارکت تل آویو در این نشست خبر داده بود./مهر

 

ارسال نظر

تازه ها