کد خبر 52749

رئیس جمهور اوکراین که بازیگر قدیمی این کشور است، رئیس جمهور روسیه درباره این رهبر گفت: ولودیمیر زلنسکی بازیگر حرفه ای است اما رئیس جمهور خوبی نمی تواند باشد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، به نقل از خبرگزاری راشاتودی، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه جمعه در مجمع بین‌المللی اقتصادی سن پترزبورگ درباره احتمال دیدار با ولودیمیر زلنسکی، رهبر جدید اوکراین آن هم بدون پیش ‌شرط سخن گفت.

پوتین گفت، مشکلی برای دیدار با رئیس‌جمهوری اوکراین که سابقا کمدین بوده است، ندارد اما طرف اوکراینی هنوز اقدامی نکرده است. رئیس‌جمهوری روسیه تاکید کرد: این مرد را نمی‌شناسم اما امیدوارم روزی آشنا شویم. به نظر می‌رسد او در کارش که تا همین اواخر انجام می‌داد، حرفه‌ای باشد. او بازیگر خوبی است.    

سخنان پوتین با خنده حضار همراه شد اما او تاکید کرد صحبت‌هایش درباره مهارت‌های بازیگری او جدی بوده است. او افزود: اینکه آن مهارت‌ها در زمان هدایت یک کشور قابل اجرا باشد، مساله دیگری است. ایفای نقش یک مساله است و خود حقیقی آن شخص بودن، مساله دیگری. ممکن است زلنسکی ویژگی‌های ضروری ریاست جمهوری را داشته باشد، جدا از تجربه سیاسی، اما او تاکنون تصویر روشنی از خودش نشان نداده است. ما اظهارات متناقضی دیده‌ایم و باید دید چه پیش می‌آید./ایسنا

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها