کد خبر 50184

ادن هازارد بازیکن بلژیکی باشگاه چلسی انگلستان باشگاه آینده خود را مشخص کرد اما از اعلام عمومی آن خودداری کرد و این در حالی است که رسانه‌های انگلیسی از حضور وی در باشگاه رئال مادرید خبر داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، « ادن هازارد» بازیکن بلژیکی 28 ساله باشگاه چلسی انگلستان در صحبتی که با مقامات باشگاه چلسی داشته است آینده و تیم فوتبال بعدی خود را مشخص کرده اما اعلام کرده که تا بعد از فینال لیگ اروپا که بین چلسی و آرسنال برگزار خواهد شد، مقصد بعدی خود را عمومی نمی‌کند.

این بازیکن 28 ساله که 7 سال است برای باشگاه چلسی توپ می‌زند بالاخره تصمیم گرفت که «استامفورد بریدج» را ترک کند و این در حالی است که رسانه‌های انگلیسی گفته‌اند که وی احتمالا راهی رئال مادرید خواهد شد.

هازارد به خبرنگاران بعد از آخرین بازی با لسترسیتی گفت «من تصمیم خود را گرفته‌ام و دو هفته پیش به مسئولان باشگاه اطلاع دادم». وی همچنین در ادامه به خبرنگاران گفت: «بعد از بازی فینال لیگ اروپا باشگاه بعدی خود را اعلام می‌کنم».

«مائوریتسیو ساری» سرمربی باشگاه چلسی در سخنانی گفت امیدوار است که هازارد همچنان در چلسی باقی بماند اما به تصمیم او احترام می‌گذارد.

ساری گفت: «فکر می‌کنم ادن هفت فصل برای چلسی بازی کرده است و در هر مسابقه تلاش خود را کرده تا بهترین بازی خود را ارائه دهد و اکنون وقت آن است که به تصمیم او احترام بگذاریم».

 

 

ارسال نظر

تازه ها