کد خبر 49984

یورگن کلوپ درباره برنده شدن در برابر بارسلونا گفت: از بازگشت باسکوه تیمم به مرحله نهایی خیلی خوشحالم و خوشحالی بیشترم بابت برنده شدن در برابر بارسلونا است.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، سرمربی لیورپول پیش از جدال حساس با ولورهمپتون، از بازگشت باشکوه تیمش برابر بارسلونا به عنوان کسب یک جام یاد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، لیورپول فردا در هفته پایانی لیگ برتر انگلیس در حالی باید برابرولورهمپتون قرار گیرد که در صورتی به قهرمانی می‌رسد که بتواند ۳ امتیاز را به دست بیاورد و امیدوار به توقف سیتی در بازی هم‌زمان برابر برایتون باشد.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در نشست خبری قبل از دیدار با ولورهمپتون گفت: این فصل برای ما بسیار بسیار خوب بود و لحظات شیرین و خاطره‌انگیز زیادی رقم زد. به نظرم یک ثانیه از بازگشت برابر بارسلونا به قهرمانی می‌ارزید. این لیورپولی بود که ما می‌خواستیم به دنیا نشان دهیم و بازی با بارسلونا تکمیل کننده این اتفاق زیبا در فصل بود. اگر مردم من را به خاطر جام و قهرمانی‌ها می‌خواهند قضاوت کنند، من کاری نمی‌توانم بکنم. از من برنمی‌آید که این ایده را تغییر دهم. ما فردا دیداری خانگی برابر ولورهمپتون داریم و می‌خواهیم از این فرصت استفاده کنیم و در آخرین دیدار فصل که در آنفیلد برگزار می‌شود، ۳ امتیاز را به دست بیاوریم و لیگ را با برد به پایان برسانیم. سرنوشت قهرمانی دست ما نیست و نتیجه بازی دیگر یعنی منچسترسیتی - برایتون این قهرمانی را تعیین می‌کند.

 

ارسال نظر

تازه ها