کد خبر 49587

سازمان ACA روسیه اعلام کرد که امیرعلی اکبری فایتر ایرانی با این سازمان قرارداد دارد و قرارداد وی با سازمان UFC غیرقانونی است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، نشست خبری امیر علی‌اکبری که همزمان با امضای قراردادش با سازمان UFC بود روز شنبه برگزار شد و این نشست خبری بازتاب زیادی داشت، اما در کمتر از 48 ساعت سازمان ACA که قبلا امیر علی اکبری برای آن مبارزه می‌کرد، به این قرارداد جدید وی با سازمان UFC واکنش نشان داد.

الکسی یاتسنکو رئیس سازمان ACA روسیه با انتشار بیانیه ای رسما از غیرقانونی بودن قرارداد امیر علی اکبری و سازمان UFC خبر داد!

13980217000373_Test_NewPhotoFree

در این بیانیه آمده است که: فایتر ایرانی امیر علی اکبری از انعقاد قرارداد با سازمان UFC خبر داده در حالیکه فراموش کرده تحت قرارداد قانونی سازمان ACA است. ما به ورزشکار( امیر علی اکبری) این مسئله را یادآوردی کردیم و اخطاری را هم برای نایب رئیس و مچ میکر UFC "شان شلبی" و "مایک ماینارد" به همراه تمام مدارک و مستندات فرستادیم‌.

در ادامه این بیانیه آمده است:‌ ما منتظر توضیحات فایتر و مسئولیت پذیری سازمان UFC خواهیم بود. باید منتظر واکنش امیر علی اکبری و سازمان UFC در این خصوص باشیم!

منبع: فارس 

ارسال نظر

تازه ها