کد خبر 48999

اخوان المسلمین یکی از گروهک های مصر نسبت به تروریست خوانده شدن خود توسط آمریکا واکنش نشان داده و گفتند: در هیچ صورتی دربرابر صحبت های آمریکا کوتاه نمی آییم و تسلیم نمی شویم.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، به نقل از الخلیج آنلاین، گروه اخوان المسلمین مصر در واکنش به تصمیم اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر قرار دادن نام این گروه در لیست گروه‌های تروریستی خود، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که بدون توجه به اقدامات دولت ترامپ به فعالیت مسالمت آمیز خود ادامه می‌دهد.

در این بیانیه آمده است: ما همچنان به تلاش‌ها بر اساس اندیشه مسالمت آمیزمان ادامه می‌دهیم و اقدامی را که برای همکاری صادقانه و سازنده در راستای خدمت به جوامع محل سکونتمان صحیح می‌دانیم، انجام می‌دهیم.

گروه اخوان المسلمین مصر در ادامه بیانیه خود خاطرنشان کرد: گروه اخوان المسلمین قدرتمندتر از هر تصمیمی باقی خواهد ماند.

روزنامه نیویورک تایمز سه‌شنبه در گزارشی نوشت: دونالد ترامپ تصمیم گرفته است که اخوان المسلمین را به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی اعلام کند.

سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید نیز به دنبال انتشار گزارش نیویورک تایمز اعلام کرد، دولت دونالد ترامپ در راستای قرار دادن نام گروه اخوان المسلمین در لیست سازمان‌های تروریستی تلاش می‌کند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها