کد خبر 44778

کریستن گیلیبراند سناتور 52 ساله دموکرات کمپین خود برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 برای مقابله با دونالد ترامپ رسما آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از رویترز، سناتور «کرستن گیلیبراند» صبح روز یکشنبه رسما کمپین خود برای ریاست جمهوری 2020 را آغاز کرد.

گیلیبراند اعلام کرد که هفته آینده اولین سخنرانی عمومی خود را در برابر «هتل بین‌المللی ترامپ» در شهر نیویورک ایراد خواهد کرد.

گیلیبراند در ویدئویی که منتشر کرده است اعلام کرد: «ما به کسی نیاز داریم که تصمیمات بزرگ و شجاعانه‌ای اتخاذ کند. کسی که از پیشرفت نترسد. به همین دلیل است که من برای ریاست جمهوری ثبت نام کردم و به همین دلیل است که از شما می خواهم مرا حمایت کنید».

گیلیبراند در نظرسنجی‌ای که بین کاندیدادهای دموکرات انجام شد تنها یک درصد آرا را به خود اختصاص داده است.

این سناتور 52 ساله تصمیم گرفت که به جای سخنرانی، اعلام حضور رسمی خود در انتخابات را با یک روش سنتی مبنی بر انتشار یک ویدئو انجام دهد. وی همچنین روز دوشنبه در ادامه کمپین خود راهی میشیگان خواهد شد و سپس بعد از آن به ایالت‌های کلیدی «آیووا» و «نوادا» خواهد رفت.

این سناتور دموکرات روز 24 مارس اولین سخنرانی عمومی خود را در زادگاه خویش نیویورک و در برابر «هتل بین‌المللی ترامپ» انجام خواهد داد.

 

 

ارسال نظر

تازه ها