کد خبر 44120

شبکه اجتماعی فیس بوک، حساب دفتر سیاسی انصارالله یمن را به دنبال انتشار بیانیه ضد سازش با رژیم صهیونیستی بست.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سخنگویدفتر سیاسی انصارالله گفت: اقدام فیس بوک در بستن حساب این دفتر سیاسی به بهانه بیانیه ضد سازش با رژیم صهیونیستی را محکوم می کنیم و آن را تجاوز از قوانین می دانیم.
وی افزود: این اقدام خودسرانه میزان حساسیت شدید فیس بوک به رژیم صهیونیستی حتی در حد بیان کلمات نشان می دهد. آنچه فیس بوک انجام داد باعث نمی شود که حمایت از فلسطین و قضایای اسلامی و عربی ادامه نیابد.
بر اساس این گزارش، اقدام فیس بوک به حمایت از رژیم صهیونیستی سابقه آشکاری دارد. 
کمتر از 6 ماه پیش شعبه فیس‌بوک در سرزمین‌های اشغالی فلسطین با درخواست اداره امنیت داخلی دفتر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، هزاران حساب کاربری را از روی این شبکه اجتماعی حذف کرد.
این شرکت از ماه ژانویه تا ماه مارس سال جاری میلادی، بیش از 583 میلیون پروفایل را در گستره جهانی حذف کرده است.
فیس بوک همچنین در آذرماه گذشته، انتشار تصاویر فاش شده از نیروهای ویژه تروریستی رژیم صهیونیستی در عملیات اخیر غزه را ممنوع کرد.
مارک زاکربرگ موسس فیس بوک یک یهودی آمریکایی است و جایگاه ویژه نزد صهیونیست ها دارد.
فهرست انتشاری روزنامه صهیونیستی جروزالم پست زاکربرگ را در صدر فهرست 50 یهودی تاثیرگذار جهان (نفر چهارم و سه رتبه پس از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل) قرار داده است.
این رابطه باعث شده که فیس بوک رسما در خدمت اهداف صهیونیست ها قرار گیرد و هر انتقادی به این رژیم در این شبکه اجتماعی به بهانه یهودستیزی منجر به بسته شدن حساب کاربری منتشر کننده، می شود.
سایت افشاگر ویکی‌لیکس نیز فاش کرد، رژیم صهیونیستی برای رصد فعالیتهای کاربران شبکه‌های اجتماعی در سراسر جهان، مرکز فرماندهی مجازی در تل‌آویو تاسیس کرده است و از همه کاربران فیس‌بوک و توییتر با اطلاع مدیران این دو شبکه اجتماعی جاسوسی می کند امری که موسس فیس بوک خود به بخشی از آن اذعان کرده و گفته است که 87 میلیون کاربر در سراسر جهان در معرض افشای اطلاعات قرار گرفته اند.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

تازه ها