کد خبر 40355

واکنش کاربران فضای مجازی به بریده شدن سر کودک شیعه عربستانی مقابل چشمان مادرش ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  اخیرا خبر کشته شدن یک کودک ۷ ساله به نام زکریا الجبار با واکنشهای زیادی در فضای مجازی همراه بوده است.

زکریا چند روز پیش به همراه مادرش برای زیارت مرقد مطهر حضرت رسول(ص) عازم مدینه بود. راننده وهابی تاکسی با اطلاع از شیعه بودن این مادر و فرزند با شیشه شکسته شده کودک را مقابل چشمان مادر سر برید.

روزنامه عکاظ در این خصوص نوشته بود که این مادر و پسر خردسالش از منطقه «الاحساء» واقع در شعر عربستان سعودی برای زیارت مسجد النبوی به مدینه منوره آمده بودند. روزنامه الیوم سعودی هم به نقل از «ناصر علی الفایز»، پدربزرگ کودک مقتول نوشت که دخترش (مادر مقتول) در شهر جده مشغول به کار است و برای زیارت به مدینه رفته بود.

پدر بزرگ زکریا در مورد حادثه قتل می‌گوید که قاتل شیشه یکی از مغازه‌ها را شکسته و با آن به سمت وی حمله کرده و گلوی او را بریده است.

این اقدام وحشیانه با واکنشهای زیادی در فضای مجازی همراه بوده است. کاربران با هشتگ #زکریای_شهید به این اقدام وحشیانه واکنش نشان داده و این واکنشها همچنان ادامه دارد.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 • کوثر

  0 3

  دقت کردین فقط سلبریتیها خفه خون گرفتن

 • ناشناس

  0 2

  لعنت خدا بر ستمکاران

 • احمد

  0 2

  خداوندلعنت کنددشمنان اسلام واهل البیت علیه السلام را که هرروزکثیف تر وملعون تر ازگذشته میشوند.ای مسلمانان بیاییم باهم دعاکنیم خداوندفرج امام زمان رابرساند.وریشه ظلم رابکند .این کودک بی گناه چکارکرده بود که وحشیانه درمقابل چشمان مادرش سرش ازتنش جداشد.ای ملعون وهابی خداوندبه عذاب الیم گرفتارت کند

 • سپیده

  0 0

  هنر پیشه هامون که هرروز در مورد هرچیزی اظهار نظر میکنن چرا لال شدن ارزش یه بچه ۶ ساله که جلوی چش مادرش ذبح شده از معدوم کردن سگهای ولگرد کمتره یا ارزش آدمها براشون به تابعیت وچشمای رنگیشونه شایدم بنده خداها درگیر لباسهای مسخرشون برای جشنهای آتی هستن

تازه ها