کد خبر 39699

تعدادی از انگلیسی ها به دعوت گروه کمونیست انقلابی در اعتراض به پوشش خبری بی بی سی در مقابل ساختمان این رسانه تجمع کردند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، معترضان به پوشش خبری "غیرمنصفانه" بحران سیاسی در ونزوئلا در مقابل ساختمان بی‌بی‌سی در لندن دست به تظاهرات زدند.

به گزارش ایسنا، این تظاهرات از سوی "گروه کمونیست انقلابی" ترتیب داده شد که علیه مداخله غرب در امور ونزوئلا و دیگر کشورهای چپگرا و  دولت‌های سوسیالیستی فعالیت می‌کند.

آنان با شعارهایی مانند "دست از سر ونزوئلا بردارید" و "بی‌بی‌سی دیگر دروغ نگو" از غرب خواستند دست از مداخله در امور ونزوئلا بکشد و "رسانه‌های غربی مانند بی‌بی‌سی باید پوشش خبری بی‌طرف داشته باشند."

به گزارش خبرگزاری آناتولی، یکی از اعضای این گروه اظهار کرد: ما با مردم ونزوئلا و دولتشان که تحت محاصره آمریکا و نیروهای ضدانقلاب قرار گرفته، ابراز همبستگی می‌کنیم و به این جا آمده‌ایم تا اعتراض خود را نسبت به پوشش خبری جانبدارانه بی‌بی‌سی نشان دهیم.

این معترض افزود: روسیه، ترکیه و چین این اقدام غرب را نمی‌پذیرند و می‌گویند "ما علاقه‌ای به مداخله و رویکرد یک‌جانبه شما نداریم" و این بی‌بی‌سی را که به ویژه از روسیه متنفر است، ناراحت می‌کند.

ترتیب‌دهندگان این تظاهرات از روزنامه‌نگاران درخواست کردند که درباره حقیقت آنچه که در ونزوئلا روی می‌دهد تحقیق کنند. آنان همچنین اظهار کردند که کشورهای غربی مانند آمریکا و انگلیس و همچنین اتحادیه اروپا به ایجاد کودتایی علیه دولت نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا و به نفع خوان گوایدو، رهبر اپوزیسیون راستگرای ونزوئلا کمک می‌کنند.

 

ارسال نظر

تازه ها