کد خبر 37136

انفجار یک نانوایی در مرکز پاریس به دلیل نشت گاز چهار کشته تعداد زیادی زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، صبح امروز (شنبه) در پی انفجاری شدید در یک نانوایی واقع در مرکز پاریس چندین نفر زخمی شدند.

بنابر گزارش خبرگزاری رویترز، عامل این انفجار نشت گاز بوده است و باعث شد که چندین دستگاه خودرو‌ واژگون شده و آسیب ببینند.

13971022000462_Test_PhotoN

شاهدان عینی گفته‌اند، پیش از اینکه نیروهای امدادی برسند، از آپارتمان‌های بالای نانوایی صدای جیغ و فریاد شنیده‌اند. آتش‌نشانان افراد زخمی را از  ساختمان محل وقوع این حادثه بیرون کشیدند و دیگر ساکنین را تخلیه کردند.

در نخستین دقایق پس از این حادثه، برخی منابع شمار مجروحان حادثه انفجار در پاریس را حدود ۲۰ نفر عنوان کردند. وزیر کشور فرانسه هم این خبر را تائید کرد و افزود که امکان دارد شمار قربانیان افزایش یابد.

13971022000516_Test_NewPhotoFree

همچنین سخنگوی آتش نشانی فرانسه از افزایش شمار مجروحان انفجار نانوایی در پاریس به 36 نفر خبر داد. حال 12 نفر وخیم گزارش شده است.

پس از گذشت چندین ساعت از حادثه انفجار در این نانوایی که در ساعت 9 صبح به وقت محلی رخ داده است، وزیر کشور فرانسه رسما اعلام کرد که بر اثر این حادثه حداقل 4 نفر کشته و حدود 47 نفر مجروح شدند. دو نفر از افرادی که کشاته شده اند از ماموران امداد و نجات سازمان آتش نشانی این کشور هستند. 

منبع: فارس 

 

ارسال نظر

تازه ها