کد خبر 32479

دانشجویان دانشگاه نواکشوت در موریتانی با شرکت در یک تجمع اعتراضی تصاویر محمد بن سلمان را در دست داشتند که زیر آن نوشته شده بود "ما از «ابو ارّه» استقبال نخواهیم کرد و اجازه نمی‌دهیم قدم‌های کسی که فلسطین را فروخته و رهبر عادی‌سازی روابط با اسرائیل است، سرزمین موریتانی را آلوده کند"

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد به نقل از عربی21، جمعی از دانشجویان دانشگاه نواکشوت در موریتانی امروز با برگزاری یک تجمع اعتراضی در دانشکده حقوق و اقتصاد بر مخالفت خود با سفر محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به این کشور تأکید کردند.

پیش از این یک سایت موریتانیایی اعلام کرده بود که محمد بن سلمان در روزهای آخر ماه جاری میلادی به موریتانی سفر می‌کند و مورد استقبال رسمی محمد ولد عبدالعزیز رئیس‌جمهور این کشور قرار می‌گیرد.

شرکت کنندگان در این تجمع اعتراضی تصاویر محمد بن سلمان که زیر آن نوشته شده بود "ما از «ابو ارّه» استقبال نخواهیم کرد و اجازه نمی‌دهیم قدم‌های کسی که فلسطین را فروخته و رهبر عادی‌سازی روابط با اسرائیل است، سرزمین موریتانی را آلوده کند".

معترضان همچنین فریاد می‌زدند: ما از قاتل کودکان یمن استقبال نمی‌کنیم.

عصر پنجشنبه اولین سفر خارجی بن‌سلمان از زمان کشته شدن جمال خاشقجی آغاز شد و این در حالی است که مخالفت‌های جهانی با سفر بن‌سلمان ادامه دارد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

تازه ها