کد خبر 30333

محمد جواد در توئیتر خود به آغاز اعمال تحریم های آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد و گفت که جهان نمی تواند اجازه دهد ترامپ نظم جهانی را مختل کند و به همین دلیل امریکا منزوی شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمد جواد ظریف در تازه ترین توییت خود به اعمال مجدد تحریم های آمریکا اشاره و نوشته است: جهان نمی تواند اجازه دهد ترامپ و دولتش نظم جهانی را مختل کنند.آمریکا منزوی شده است.

وزیر خارجه ایران در توییتر خود نوشت: «امروز، آمریکا با اعمال مجدد تحریم ها علیه ایران که مردم عادی را هدف قرار می دهد، از دیوان بین المللی دادگستری و شورای امنیت سازمان ملل سرپیچی می کند. اما زورگویی های آمریکا نتیجه معکوس می دهد، نه تنها به دلیل اینکه برجام مهم است، بلکه به این دلیل که جهان نمی تواند اجازه دهد ترامپ و دولتش نظم جهانی را مختل کنند.آمریکا - و نه ایران- منزوی شده است.»

محمد جواد ظریف پیشتر نیز در سخنانی در صحن مجلس گفته بود: «آمریکایی ها طبق گفته هایشان قرار بود امروز فروش نفت ایران را به صفر برسانند اما امروز می گویند تا شش ماه دیگر وقت لازم است. این ها بعد از یک سال و نیم تلاش هنوز هم نمی توانند برجام را از بین ببرند.»

526680_143

 

ارسال نظر

تازه ها