کد خبر 30267

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای با اشاره به حکم ظالمانه دادگاه آل خلیفه ضد دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین آنرا با هدف ترساندن ملت بحرین و مهیا کردن زمینه سفر نتانیاهو به منامه دانست.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای حکم ظالمانه دادگاه آل خلیفه ضد شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین و شیخ حسن سلطان و علی الاسود دو نماینده سابق پارلمان را محکوم کرد و آنرا گواه ماهیت سرکوبگرانه و دیکتاتوری حکام بحرین که از طریق این احکام ظالمانه به دنبال ترساندن ملت بحرین و ناامید کردن آن است.

حزب الله لبنان بیان کرد: زمان صدور این حکم در این روزها با هدف ایجاد فضای مناسب برای سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به منامه و رساندن این پیام سرکوب به منظور ترساندن شهروندان و منع آنها از موضع اصیلشان در قبال رژیم صهیونیستی و  در مخالفت با عادی سازی روابط  با صهیونیستها و حمایت از جنبش های مقاومت در جهاد ضد رژیم صهیونیستی است.

در این بیانیه آمده است: حزب الله همبستگی کامل خود را با محکومین اعلام می کند و  ملت بحرین که در مسیر آزادی شهیدانی داده و جانفشانی کرده است عزمش برای ادامه راه برای تحقق اهداف عادلانه راسخ تر خواهد بود.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

تازه ها