کد خبر 27464

دفتر عادل عبدالمهدی بیانیه‌ای درباره تشکیل دولت جدید صادر و در عین حال تاکید کرد هر کس در خود شایستگی می‌بیند و تمایل به نامزدی‌‌اش برای پست وزارتی دارد، می‌توان ثبت نام کند.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، در بیانیه دفتر نخست وزیر مکلف عراق آمده است نخست وزیر مکلف تاکید می‌کند که وظیفه اول و اساسی‌اش در برابر ملت و مجلس نمایندگان در خلال مدت مقرر بر اساس قانون اساسی، این است که به طور کامل به تدابیر مطلوب و لازم برای تشکیل دولت و آماده کردن رویکرد دولت بپردازد.

در این بیانیه آمده است با توجه به حجم سنگین درخواست‌ها برای انجام دیدارهای شخصی مستقیم خواه برای تبریک یا ارائه برنامه‌ها، ایده‌ها یا نامزدی، وی از پذیرش هیئت‌های تبریک عذرخواهی می‌کند و به دریافت پیام‌ها و مکالمات در این زمینه بسنده می‌کند، و در عین حال هر یک از اشخاص باتجربه، دارای تخصص و  تجربه عملی در خود شایستگی می‌بیند و تمایل به نامزدی‌‌اش برای پست وزارتی دارد، می‌تواند این کار را از طریق سایت اینترنتی انجام دهد.

هر فردی که خود را نامزد می‌کند باید زندگی‌نامه خود را هم ضمیمه کند و آنچه که داشتن شرایط لازم بر اساس قانون اساسی و قوانین اجرایی را اثبات می‌کند، این افراد می‌توانند از ساعت هشت صبح سه شنبه نهم اکتبر اقدام کنند، سایت اینترنتی ساعت چهار عصر پنجشنبه 11 اکتبر به عنوان زمان پایان دریافت درخواست‌ها، بسته خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

تازه ها