کد خبر 25097

دونالد ترامپ در توئیتر گفته است که تحقیقات رابرت مولر به محبوبیت جمهوری خواهان ضربه وارد کرده و اگر او نبود محبوبیت من 25 درصد بیشتر بود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، دونالد ترامپ با انتشار پیامی در توئیتر رابرت مولر دادستان ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری را متهم کرد که با اقداماتش به محبوبیت نامزدهای جمهوریخواه و همین طور شخص رئیس جمهور آمریکا لطمه وارد کرده است.

بر اساس این گزارش، ترامپ بار دیگر تحقیقات مولر درباره دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و تبانی کمپین انتخاباتی اش با مقام های روسی را نوعی توهم ارزیابی کرده است.

در حالی که میزان محبوبیت ترامپ طی هفته های اخیر به کمتر از 50 درصد کاهش یافته است، رئیس جمهور آمریکا در این توئیت افزود: اگر تحقیقات مولر درباره تبانی کمپین انتخاباتی ام با روسیه وجود نداشت، میزان محبوبیت من و نامزدهای جمهوریخواه در سراسر آمریکا بسیار بالاتر بود.

ترامپ افزود: گرچه ارقام نظرسنجی درباره من خوب است، آن هم با توجه به بهبود شرایط اقتصادی کشور، ولی اگر توهمات مولر نبود، میزان محبوبیت من 25 درصد بیشتر بود.

توئیت های ترامپ یک روز پس از آن منتشر شده است که پل مانافورت رئیس سابق کمپین انتخاباتی اش روز جمعه در خصوص 2 اتهام فدرال گناهکار شناخته شده است.

مانافورت چهارمین مقام نزدیک به ترامپ است که در جریان تحقیقات مولر گناهکار شناخته شده است.

این در شرایطی است که دموکرات ها بسیار امیدوارند تا در انتخابات میان دوره ای نوامبر، کنترل کنگره را در دست بگیرند.

منبع: تسنیم 
 

 

ارسال نظر

تازه ها