کد خبر 19438

رهبر جنبش انصارالله یمن به مناسبت سالگرد برگزای تظاهرات ضد استکباری سخنرانی کرد.او در ارتباط با ضرورت ایستادگی در برابر مستکبران گفت که امت مسلمان باید با اقدامات و آگاهی خود به مقابله با هیمنه و حملات بی‌سابقه آمریکا برخیزند.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، «عبدالملک بدر الدین الحوثی»، رهبر جنبش انصارالله یمن به مناسبت سالگرد برگزای تظاهرات ضد استکباری سخنرانی کرد.

به گزارش شبکه المسیره یمن، سید بدرالدین الحوثی در ابتدای سخنرانی خود گفت که تظاهرات «فریاد بر سر مستکبرین» که به ابتکار شهید «سید حسین بدرالدین الحوثی» در یمن آغاز شد و فرزندان این کشور این تظاهرات را هر ساله زنده نگه می‌دارند.

او در ارتباط با ضرورت ایستادگی در برابر مستکبران گفت که امت مسلمان باید با اقدامات و آگاهی خود به مقابله با هیمنه و حملات بی‌سابقه آمریکا برخیزند.

سید بدرالدین گفت که تحرکات آمریکا و رژیم صهیونیستی در راستای سیطره و هیمنه بر امت مسلمان است و آن‌ها نه تنها به دنبال وارد کردن ضربه نظامی به مسلمانان هستند بلکه حمله گسترده‌ و همه جانبه‌ای شروع کرده‌اند.

او اظهار داشت: « از آنجایی که ما در منطقه‌ای راهبردی قرار داریم، دشمن به دنبال سیطره نظامی بر منطقه ماست».

رهبر جنبش انصارالله ادامه داد: «دشمنان ما در تلاش هستند از نظر سیاسی به شکل کامل بر ما عرب‌ها به طور خاص و مسلمانان به طور عموم سیطره پیدا کنند».

 

منبع: فارس

ارسال نظر

تازه ها