کد خبر 19362

بخشی از هزینه انتقال کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس معادل 100 میلیون یورو را قرار است کارخانه فیات پرداخت کند و به همین دلیل کارگران کارخانه فیات قصد دارند که علیه این انتقال پرهزینه و سرسام آور دو روز اعتصاب کنند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، قرار است بخش زیادی از مبلغ انتقال رونالدو به یوونتوس توسط کارخانه خودرو سازی فیات که 28 درصد آن متعلق به خانواده آنیلی است پرداخت شود که این ارقام به مذاق کارگران این شرکت خوش نیامده است.
.
اتحادیه کارگری ایتالیا تأیید کرد که کارگران فیات در پاسخ به انتقال کریستیانو رونالدو با مبلغ 100 میلیون یورو از رئال مادرید به یوونتوس اعتصاب خواهند کرد. برخی از هزینه های این انتقال از طریق شرکت Exor پرداخت می شود که متعلق به مالک فیات است. این قرارداد گرانقیمت آور عصبانیت تولید کنندگان خودرو وابسته به این کمپانی را در پی داشته و آنها فعلا قصد 2 روز اعتصاب دارند.
.
در بیانه این گروه کارگران آمده است: "این غیر قابل قبول است که در حالی که کارکنان ما همچنان به فداکاری های اقتصادی بزرگی ادامه می دهند، این شرکت صدها میلیون یورو برای خرید یک بازیکن هزینه می کند.
.
در حالی که کارگران و خانواده هایشان کمربندهای خود را محکم تر می بنند (لاغر می شوند زیرا وضع مالی شان بدتر می شود) این شرکت تصمیم می گیرد پول زیادی را برای یک منبع انسانی سرمایه گذاری کند و این در حالیست که کمپانی باید پول خود را صرف طراحی مدل های جدید خودرو برای حفظ جان هزاران انسان کند و به همین دلیل از تاریخ 15 تا 17 جولای کارگران اعتصاب خواهند کرد."

منبع: طرفداری

ارسال نظر

تازه ها