کد خبر 16316

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل گفت بناست جبهه‌ای در سازمان ملل علیه خط مقاومت ایجاد شود زیراحماس با حمایت ایران، در حال تقویت روابط با حزب‌الله و کار برای استقرار توان نظامی خود در کشور لبنان است

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، «دنی دنون» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل، از عزم این رژیم برای طرح روابط میان حزب‌الله لبنان و حماس در سازمان خبر داد.

رژیم صهیونیستی در آخرین جبهه‌بندی در برابر خط مقاومت در سرزمین‌های اشغالی، کشتار معترضان حاضر در راهپیمایی‌های بازگشت را ابتدا ناشی از حضور نیروهای حماس در میان آنها دانست و بعداً گفت که مسئولیت برگزاری این تظاهرات اساساً متوجه ایران است چون این ایران است که از نابودی اسرائیل می‌گوید و باعث ایجاد هیجان در میان جوانان فلسطینی می‌شود.

صهیونیست‌ها پس از شلیک دردسرساز به یک دختر پرستار فلسطینی در راهپیمایی دو هفته قبل و به شهادت رساندن وی که دست‌هایش را بالا گرفته بود، اعلام کردند که تحقیقات حاکی از «شلیک تعداد کمی گلوله» است و شواهد نشان می‌دهد که هیچ گلوله‌ای به سمت این پرستار بی‌سلاح نرفته است.

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل، در ادامه حملات به جبهه مقاومت، گفت که بناست جبهه‌ای هم در سازمان ملل علیه خط مقاومت ایجاد شود؛ دنون گفت: «ما شاهد آثار سوء حضور گروه تروریستی حماس در غزه هستیم. در حال حاضر، حماس با جلب موافقت و حمایت ایران، در حال تقویت روابط با حزب‌الله و کار برای استقرار توان نظامی خود در کشور لبنان است.»

 

منبع: فارس

ارسال نظر

تازه ها