کد خبر 16241

وزیر آموزش و پرورش سابق اردن که اکنون در پست نخست وزیری این کشور قرار دارد از آمادگی خود برای امتحان پس دادن در این جایگاه در یک پست توئیتری خبر داد.

به گزارش پایگاهخبری "بااقتصاد"، به نقل از خبرگزاری آناتولی، عمر الرزاز، نخست وزیر جدید اردن در پیام توئیتری در اشاره به پست جدید خود نوشت، در آینده آماده امتحان دادن با منابعی در اختیار درباره همه تجارب جهان است.

وی که در دولت هانی ملقی، نخست وزیر مستعفی اردن، وزیر آموزش و پرورش بود، افزود: بسیاری از شما توئیت کرده‌اید که از فرزندان ما امتحان می‌گرفتی و امروز نوبت ماست که از شما امتحان بگیریم.

الرزاز ادامه داد: من آماده این امتحان هستم امتحانی که در زمینه همه تجارب دنیا و با منابع موجود خواهد بود. اما سوال و جواب‌ها از دل اردن، با دیدگاه پادشاه و به دست دختران و پسران با اخلاص این کشور طراحی خواهد شد.

روز پنجشنبه اعتراضات گسترده اردنی‌ها به قانون مالیات بر درآمد به دنبال اعلام الرزاز مبنی بر لغو آن به صورت چشمگیری کاهش یافت.

اعتراضات گسترده مردم اردن در این باره پادشاه این کشور را مجبور کرد دولت ملقی را کنار گذاشته و الرزاز را مامور تشکیل دولت جدید کند.

منبع : خبرگزاری ایسنا 

 

ارسال نظر

تازه ها