کد خبر 16115

در حالی که هیات عالی راه پیمایی‌ 'بازگشت' و لغو محاصره نوار غزه، خواستار حضور گسترده مردم فلسطین در راه پیمایی روز قدس شده است، همزمان رژیم صهیونیستی به نظامیان خود در مرزهای نوار غزه آماده باش کامل اعلام کرد

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، پایگاه خبری فلسطین الیوم، اعلام کرد، تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های ملی و مردمی برای برگزاری بزرگترین راهپیمایی در روز قدس به کار گرفته خواهند شد.
هیات یادشده در ادامه تاکید کرد، قدس پایتخت کشور فلسطین و فلسطینی‌ها و پایتخت قلب‌های تمامی آزادگان جهان و نماد صلح، دوستی و برادری باقی خواهد ماند.
ارتش رژیم صهیونیستی نیز در راستای آمادگی برای مقابله با راه پیمایی‌های سراسری فردا (جمعه) در روز جهانی قدس، سربازان خود در مرزهای نوار غزه را به بالاترین حالت آماده‌باش درآورد.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند، ارتش اسرائیل برای مقابله با حوادث احتمالی راه پیمایی‌های فردا که گمان می‌رود، 'حوادث بزرگ و خطرناکی' باشند، نیروهای خود را به بالاترین سطح آماده‌باش درآورد.
روزنامه صهیونیستی 'معاریو' نوشت، موضوع مقابله با تداوم بادبادک های آتش زا و ضررهای اقتصادی آن در آخرین جمعه ماه رمضان در نهادهای امنیتی (جاسوسی)و در سطح سیاسی نیز بررسی شد. 
وزرای کابینه رژیم صهیونیستی تهدید کردند با افرادی که بادبادک های آتش زا پرتاب کنند مقابله خواهد شد.
راه پیمایی روز قدس فردا مصادف با آخرین جمعه ماه رمضان با حضور میلیون ها تن از مسلمانان سراسر جهان در فلسطین و دیگر کشورهای اسلامی برگزار می شود.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

تازه ها