کد خبر 98610

با اعلام سخنگوی انجمن صنایع فراورده‌های لبنی ایران

با اعلام سخنگوی انجمن صنایع فراورده‌های لبنی ایران در جلسه‌ای که با حضور نمایندگان تشکل‌های لبنی و ستاد تنظیم بازار برگزار شد، قیمت‌های جدید برخی از محصولات لبنی شامل قیمت مصوب تعیین و تصویب شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمدرضا بنی‌طبا سخنگوی انجمن صنایع فراورده‌های لبنی ایران با اشاره به نشست امروز نمایندگان تشکل‌های صنایع لبنی با ستاد تنظیم بازار گفت: امروز در جلسه‌ای که با حضور نمایندگان تشکل‌های لبنی، سازمان مربوطه برگزار و قیمت‌های جدید برخی از محصولات لبنی شامل قیمت مصوب تعیین و تصویب شد.

وی ادامه داد: در این جلسه دو تشکل صنفی لبنی ( اتحادیه تعاونی فرآورده‌های لبنی کشور و انجمن صنفی صنایع لبنی ایران)، دو تشکل دامپروری، معاونت دام وزارت جهاد کشاورزی، معاونت بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، نماینده سازمان بازرسی کل کشور، نماینده سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولیدکننده و سازمان تعزیرات حکومتی حضور داشتند.

وی قیمت‌های جدید را اینگونه اعلام کرد:

قیمت ماست دو و نیم کیلو دبه پرچرب ۲۴۰۰۰ تومان

دبه کم چرب ۲۱۰۰۰ تومان

شیر نایلون۵۴۰۰ تومان و پنیر ۴۰۰ گرمی کاپ ۱۴۵۰۰ تومان

شیر بطری کم چرب ۷۱۰۰ تومان

نیم چرب ۷۵۰۰ تومان

۳درصد چربی۸۵۰۰ تومان

شیر کامل۸۶۰۰ تومان

قیمت شیر خام درب دامداری ۴۱۵۰ تومان

قیمت کره حیوانی ۱۰۰ گرمی ۱۰ هزار تومان

همچنین قیمت شیر خام درب دامداری ۴۱۵۰ تومان و به ازای هر دهم چربی بالاتر از ۳/۲ درصد ۶۰ تومان اضافه می شود و در صورتیکه کمتر از ۳/۲ درصد چربی باشد ۶۰ تومان کسر می شود.

براساس این گزارش؛ تغییرات قیمت در چند روز آینده با نامه‌ای توسط سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده به تشکل‌های مربوطه ابلاغ خواهد شد و سپس تغییرات قیمت محصولات لبنی قابل اجرا خواهد بود.

منبع: ایلنا 

ارسال نظر

تازه ها