کد خبر 98122

فوری: دو تصمیم مهم درباره بازار

مدیرعامل سازمان بورس اعلام کرد زمان پیش گشایش بازار از 30 دقیقه به 15 دقیقه کاهش یافت و همچنین معاملات روزانه به بازار دوباره برگشته است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، علی صحرایی مدیرعامل سازمان بورس اوراق بهادار امروز طی یک مصاحبه از دو اتفاق مهم در سازمان بورس اعلام کرد:برقراری Day Trading  و کاهش زمان پیش گشایش به ۱۵ دقیقه بزودی انجام می‌شود. در رابطه با پیش گشایش توضیح داد:زمان پیش گشایش بازار به 15 دقیقه می رسد و در ۵ دقیقه پایانی این تایم ، اصلاح و کنسل کردن سفارش ممنوع خواهد بود.

وی افزود: امکان انجام معاملات روزانه از فردا میسر خواهد شد و تمامی سرمایه گذاران می توانند روزانه به خرید و فروش بپردازند. از فردا تغییراتی در پیش گشایش بازار نیز اعمال می شود که به این ترتیب پیش گشایش از ساعت ۸:۴۵ دقیقه تا ۸:۵۵ دقیقه خواهد بود و از ساعت ۸:۵۵ دقیقه تا ساعت ۹:۰۰ امکان هیچ گونه ویرایش و حذف وجود ندارد.

این مقام اجرایی بازار سهام تاکید کرد : تغییرات مزبور با توجه به خواسته فعالان بازار سرمایه و شرایط کنونی بازار اتفاق می افتد و زمان اجرایی شدن این تغییرات پس از اتمام عملیات فنی در بازار اعلام خواهد شد./بورس 24

 

ارسال نظر

تازه ها