کد خبر 97399

معاون فولاد مبارکه

معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه ضمن منتفی دانستن قیمت گذاری دستوری فولاد و تایید معاون اول رییس جمهور پیش بینی کرد که ورق بازار سهام به سود سهامداران بهبود یابد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد؛ طهمورث جوانبخت معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه در گفتگویی ضمن منتفی دانستن قیمت گذاری دستوری محصولات فولادی پیش بینی کرد که ورق بازار سهام به نفع سهامداران باز خواهد گشت. وی گفت سخنان معاون اول رییس جمهور فصل الخطاب پایان ماجرای قیمت گذاری دستوری محصولات فولادی خواهد بود.

وی ضمن اعلام این خبر خوش برای سهامداران در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد قیمت گذاری جهانی فولاد آن هم نه بر مبنای نیما بلکه بر مبنای سنا به عنوان مبنا در نظر گرفته خواهد شد و سود آن نه به جیب دلالان بلکه به جیب شرکت و سهامداران منتقل خواهد شد.

جوانبخت پیش بینی کرد که فولاد مبارکه با سرعت و قدرت در حال تولید است و سود این شرکت در نیمه دوم سال بیشتر از نیمه اول سال خواهد بود.

معاون شرکت فولاد مبارکه همچنین در مورد روند نزولی سهام شرکت فولاد در روزهای اخیر اعلام کرد که دلیل این امر قیمت گذاری دستوری محصولات فولادی بود چرا که با این کار ماهانه ۲۰۰۰ میلیارد تومان به جیب دلالان می رفت اما در حال حاضر این میزان پول به حساب شرکت و سهامداران خواهد رفت. 

طهمورث جوانبخت گفت با حذف قیمت گذاری دستوری پیش بینی می شود قیمت سهام شرکت به سرعت به نفع سهامداران بهبود خواهد یافت و ورق روند سهام این شرکت باز خواهد گشت.

منبع: بورس ۲۴

ارسال نظر

تازه ها