کد خبر 97229

معاون بازار بورس تهران در سخنانی اعلام کرد شستا به محض معرفی بازارگردان از سوی سهامدار عمده و ناشر ، بازگشایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد؛  محمد رضوانی‌فر درباره شرط بورس تهران برای بازگشایی نماد شستا که از 17 شهریور به دلیل بررسی اطلاعات و سپس وضعیت ناخوش بازار و در ادامه ، برگزاری مجمع سالانه هفته گذشته بسته مانده به بورس پرس گفت : طبق قول رئیس سازمان تامین اجتماعی در مجمع و با تصمیم هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی ، بازارگردان سهام به بورس معرفی خواهد شد.

وی ادامه داد: بنابراین به محض انجام این فرایند که انتظار می رود در آینده ایی نزدیک رخ دهد، نماد شستا به شکل شایسته و با حداکثر حمایت باز و سهام آن مورد داد و ستد فعالان قرار خواهد گرفت .

براساس این گزارش، سهام این هلدینگ چند رشته ایی 27 فروردین سال جاری به عنوان بزرگترین عرضه اولیه تاریخ بورس ایران عرضه و با ۸۶۰ تومان کشف قیمت و بعد از رشد قیمت تا 6200 تومان نیمه مرداد به 3714 تومان قبل از توقف نماد در 16 شهریور رسید.

این شرکت با سرمایه 8 هزار میلیارد تومانی ، اولین مجمع سالانه بعد از حضور در بورس را هفته گذشته با تقسیم سود 120 تومانی برگزار کرده و به گفته محمود گودرزی معاون بازار بورس تهران به محض معرفی بازارگردان از سوی سهامدار عمده شستا و ناشر ، بازگشایی نماد انجام خواهد شد.

منبع: بورس پرس 

ارسال نظر

تازه ها