کد خبر 96476

مدیرعامل مدیریت فناوری بورس تهران

مدیرعامل مدیریت فناوری بورس تهران در سخنانی اعلام کرد بررسی های چند جانبه نشان داد فرایندهای کارکرد سامانه معاملات فرابورس درست بوده اما رفتارهای سامانه عادی نیست اما با این اوصاف تلاش ها برای حل این مشکل جدید ادامه دارد ولی نمی توان زمان خاصی برای رفع اختلال اعلام کرد و حتی ممکن است امروز به نتیجه نرسد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، روح الله دهقان مدیرعامل مدیریت فناوری بورس تهران در مورد نقص فنی امروز سامانه معاملات فرابورس که منجر به عدم انجام سفارش گیری در موعد روزانه 8:30 تا 9 و نبود داد و ستد سهام شرکت های فرابورسی تا کنون شده به بورس پرس توضیح داد: نقص فنی امروز سامانه ، مورد و مشکل جدیدی بوده که در گذشته وجود نداشت.

وی افزود : بررسی های چند جانبه نشان داد فرایندهای کارکرد سامانه معاملات فرابورس درست بوده اما رفتارهای سامانه عادی نیست. با این اوصاف تلاش ها برای حل این مشکل جدید ادامه دارد ولی نمی توان زمان خاصی برای رفع اختلال اعلام کرد. حتی ممکن است امروز به نتیجه نرسد.

دهقان ادامه داد : در صورت رفع نقص فنی ، مراتب بلافاصله اطلاع رسانی و با تصمیم مدیران فرابورس ، زمان سفارش گیری و انجام معاملات تعیین و اعلام خواهد شد.

منبع: بورس پرس 

 

ارسال نظر

تازه ها