کد خبر 95397

ورود شرکت‌های جدید سهام عدالت

از تاریخ 31 شهریور با پذیرش شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان‌های زنجان و مرکزی هم در بورس قابل معامله می‌شوند.

سمیرا خشنود مدیر عملیات بازار شرکت بورس تهران اعلام کرد: از روز دوشنبه 31 شهریور نماد شرکت سرمایه گذاری استان مرکزی (وسمرکز) برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران در پلاک 563 و در فهرست نرخ های بازار دوم، آماده انجام معامله خواهد بود.

سرمایه "وسمرکز" 7.7 هزار میلیارد تومان است و باتوجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی، سرمایه جدید ثبت شده شرکت براساس ارزش پرتفوی یک تیرماه تعیین شده و سهامداران فعلی شرکت باید نسبت به تعیین کارگزار ناظر اقدام کنند.

همچنین از روز دوشنبه 31 شهریور نماد شرکت سرمایه گذاری استان زنجان (وسزنجان) برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران در پلاک 561 و در فهرست نرخ های بازار دوم، آماده انجام معامله خواهد بود.

سرمایه "وسزنجان" 4.7 هزار میلیارد تومان است و باتوجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی، سرمایه جدید ثبت شده شرکت براساس ارزش پرتفوی یک تیرماه تعیین شده و لازم است سهامداران فعلی شرکت نسبت به تعیین کارگزار ناظر اقدام کنند.

به این ترتیب ، مردم استان مرکزی و زنجان که روش غیرمستقیم در سهام عدالت را انتخاب کرده اند می توانند از دوشنبه شاهد داد و ستد سهام این دو شرکت در بازار دوم معاملات بورس تهران باشند.

 

ارسال نظر

تازه ها