کد خبر 94667

سودی که در هیاهوی امروز بازار از نظرها دور شد

تامین سرمایه دماوند که در اول بهمن پذیره‌نویسی شد امروز با بازدهی 1400 درصدی بازگشایی شد و سرمایه 3 میلیون و 700 هزار تومانی سهامداران را به بیش از 55 میلیون تومان رساند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، اول بهمن ۱۳۹۸ پذیره‌نویسی ۶۰۰ میلیون سهم تامین سرمایه دماوند با نماد تماوند به مدت ۳۰ روز کاری به روش ثبت سفارش آغاز شد که با وجود مهلت یک ماهه، این پذیره‌نویسی با استقبال مشارکت‌کنندگان در روز نخست به پایان رسید.

در پذیره‌نویسی تماوند حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی ۵۰ هزار سهم با قیمت هر سهم ۱۰۰ تومان در نظر گرفته شده بود که به هر کد معاملاتی حداکثر ۳۶ هزار و ۹۵۹ سهم تخصیص یافت.

بدین ترتیب شرکت‌کنندگان در این پذیره‌نویسی که اول بهمن‌ماه ۹۸ نزدیک به ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان سرمایه‌گذاری کرده‌ بودند، امروز در زمان بازگشایی تماوند با بازدهی ۱۴۰۰ درصدی، سرمایه اولیه‌شان به بیش از ۵۵ میلیون تومان رسید.

تامین سرمایه دماوند، اولین تامین سرمایه‌ای است که پذیره‌نویسی‌ آن به صورت سهامی عام انجام شد و حقیقی‌ها مشارکت ۹۹ درصدی در این پذیره‌نویسی داشتند.

پس از پذیره‌نویسی این شرکت با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومانی در بازار سوم فرابورس در بهمن‌ماه، نماد آن بسته شد که بعد از طی مراحل مربوط به ثبت شرکت و فرایندهای لازم، امروز شاهد بازگشایی نماد آن در بازار پایه فرابورس بودیم./ مدیریت ارتباطات فرابورس ایران

 

ارسال نظر

تازه ها