کد خبر 94570

مدیر برنامه‌ریزی سپرده‌گذاری مرکزی

مدیر برنامه‌ریزی سپرده‌گذاری مرکزی اعلام کرد احتمالا تا پایان شهریور تمامی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی در بورس پذیرش می‌شوند و پس از آن سهامداران غیرمستقیم می‌توانند نسبت به فروش سهام خود اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمدجواد فرهانیان با بیان اینکه پول فروش سهام عدالت به قیمت روز معامله به حساب فروشندگان واریز می‌شود، گفت: کاهش قیمت سهام عدالت چند روز پس از انجام معامله و سفارش‌گذاری نمی‌تواند بر قیمت روز معامله اثرگذار باشد.

وی ادامه داد: اگر مشمولان این تصور را دارند که به دلیل ریزش سهام عدالت واریزی‌ آنها کاهش یافته، می‌توانند گزارش روز معامله و واریزی‌ها را از شرکت کارگزاری که نسبت به فروش سهام اقدام کرده‌اند و افرادی که از طریق بانک‌ها اقدام به فروش سهام کرده‌اند این گزارش را باید از کارگزاری بانک مورد نظر دریافت کنند.

فرهانیان درباره سهامداران عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند اما به دلیل ریزش بازار قصد فروش هرچه سریع‌تر سهام را دارند، افزود: تمام مشمولانی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت انتخاب‌ کرده‌اند فعلا باید صبر کنند تا شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی در بورس پذیرش شوند، در این صورت تمام سهام را می‌توانند به فروش برسانند. به احتمال زیاد تا پایان شهریور ماه اغلب شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی در بورس پذیرش می‌شوند./ایلنا 

 

ارسال نظر

تازه ها