کد خبر 93281

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد، از تکذیب خبر عرضه دارادوم در شهریورماه توسط مسئولان سازمان خصوصی‌سازی، اظهار بی‌اطلاعی کرد و افزود: تلاش داریم صندوق چهارم ETF را در حوزه بانکی عرضه کنیم.

عباس معمارنژاد، در گفت‌وگو با خبرنگار بااقتصاد، تصریح کرد: در صندوق دارایکم بخشی از سهام بانکی‌ها را نتوانستیم بفروشیم و ETF جدیدی شامل سهام بانکی (ملت، تجارت و صادرات) را در قالب صندوق واسطه‌گری 4 عرضه خواهیم کرد.

به گفته معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد، مصوبه عرضه صندوق ETF چهارم به هیات دولت فرستاده شده است و در صورت تصویب و تایید اعلام خواهد شد.

معمارنژاد درباره تکذیب خبر رییس سازمان خصوصی‌سازی توسط معاونش در زمینه عرضه دارادوم، اظهار بی‌خبری کرد و گفت: راجع به عرضه دارادوم اطلاعی ندارم و خصوصی‌سازی در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کند.

وی افزود: عرضه پتروشیمی، پالایشی و خودرویی در حوزه مسئولیت من نیست و تنها صندوق واسطه‌گری یکم مربوط به بانک و بیمه بر عهده من بود.

این در حالی است که عصر روز گذشته، علیرضا صالح، رییس سازمان خصوصی‌سازی که از مصاحبه با خبرنگار بااقتصاد، امتناع کرده بود، اطلاع‌رسانی در خصوص صندوق دارادوم را وظیفه عباس معمارنژاد، معاون وزیر اقتصاد دانست.

خبرنگار: مولود غلامی

 

ارسال نظر

تازه ها