کد خبر 93272

فولاد مبارکه اصفهان در یک شفاف‌سازی اعلام کرد: برای حفظ حقوق دولت در هنگام واگذاری از طریق ETF افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی در دست بررسی است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شفاف‌سازی فولاد مبارکه اصفهان بیان می‌دارد: پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته و تجدید ارزی به استحضار می‌رساند پیرو موارد مطرح شده در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مورخ 99/5/15 و مباحث جاری در فضای مجازی و مطبوعات در خصوص افزایش سرمایه شرکت، به استحضار می‌رساند با توجه به انتقال قسمتی از سود شرکت به حساب سود انباشه و تکلیف مجمع، افزایش سرمایه از محل سود انباشته در برنامه شرکت قرار گرفته که پس از انجام تشریفات قانونی و تصویب هیأت مدیره به اطلاع سهامداران خواهد رسید. 

 همچنین در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی، همانگونه که در شفاف سازی قبلی اعلام شد هیچگونه برنامه‌ای در دستور کار شرکت وجود نداشته است. لیکن با عنایت به پیگیری‌های اخیر از سوی نهادهای نظارتی در خصوص حفظ حقوق دولت در فرآیند واگذاری سهام در قالب صندوق‌های سرمایه گذاری (ETF) از طریق تجدید ارزیابی ( مستقل از ارزش بازار سهام)، موارد مرتبط با موضوع در حال بررسی بوده که نتایج آن جهت اتخاذ تصمیم از سوی سهامداران عمده، به هیأت مدیره ارائه خواهد شد.

photo_2020-08-10_09-24-02

ارسال نظر

تازه ها