کد خبر 92533

در آستانه ورود تأمین سرمایه امین به بازار سرمایه صورت گرفت؛

درآمد چهارماهه شرکت های تأمین سرمایه درج شده در بورس نشان از پیشتازی تأمین سرمایه امید و قعرنشینی تأمین سرمایه ملت دارد.

به گزارش «بااقتصاد»، از سال 1396 و با ورود تأمین سرمایه امید به کارزار تابلوی بورس تهران تا درج نماد تأمین سرمایه امین که به عنوان آخرین در تعامل مستقیم این صنعت و تابلوی بورس محسوب می‌شود؛ رفته رفته آشنایی فعالان بازار سرمایه با این صنعت پیچیده افزایش یافته و همچنین اشتیاق ورود این شرکت‌ها به بازار سرمایه نیز رو به فزونی گذاشته، به نحوی که اکنون شرکت‌های تأمین  سرمایه امین و تأمین  سرمایه تمدن در صف ورود به بورس هستند و زمزمه آمادگی تأمین سرمایه کاردان به گوش می‌رسد.

«بااقتصاد» به این مناسبت و با گذشت چهار ماه از شروع سال 1399 ، نگاهی گذرا به عملکرد چهار تأمین سرمایه بورسی داشته است.

شرکت تأمین سرمایه امید با درآمد حدود 465 میلیارد تومانی در چهارماهه اول امسال که عمده آن ناشی از شناسایی فرصت و ورود مناسب به بخش سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار بوده است توانسته در صدر جدول درآمدی این گروه بورسی قرار بگیرد. تأمین سرمایه های نوین و لوتوس پارسیان رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

شرکت تأمین سرمایه بانک ملت علی رغم حضور نسبتاً پررنگ در بخش‌های تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی با کسب کمترین درآمد از بخش سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار در میان شرکت‌های تأمین  سرمایه کمترین میزان درآمد در چهارماهه ابتدایی امسال را داشته است.

Capture

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها