کد خبر 92456

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت اعلام کرد مهلت فروش 30 درصد از سهام عدالت که از تاریخ 10 خرداد آغاز شد هم‌چنان ادامه دارد و تاریخی برای پایان مهلت آن در نظر گرفته نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، حسین فهیمی سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت ، در پاسخ به این سوال که آیا مهلت فروش سهام عدالت به پایان رسیده است یا خیر؟ اظهار کرد: این فرصت از دهم خرداد شروع شده و هیچ تاریخی برای اتمام فروش سهام عدالت تعیین نشده است و سهام داران می توانند هر زمانی که بخواهند برای فروش سی در صد از سهامشان به شعب بانک های دولتی و کارگزاری ها مراجعه کنند.

او در پاسخ به این سوال که در حال حاضر بعضی از بانک ها زمانی که افراد برای فروش سی درصد از سهام عدالت مراجعه می کنند به آنها می گویند که مهلت فروش تمام شده است، تصریح کرد: این کار تخلف است و قطع به یقین با این کارگزاری ها و بانک های متخلف برخورد جدی خواهد شد.  

این صحبت های سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت در حالی است که طبق گزارش های مردمی  و پیگیری خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، بانک ها اعلام می کنند که مهلت فروش سی درصد اول سهام عدالت به پایان رسیده است./باشگاه خبرنگاران جوان 

 

ارسال نظر

تازه ها