کد خبر 91873

وزیر ورزش درباره عرضه سهام پرسپولیس استقلال گفت: دولت در این سهام هیچ سهمی برای خود نگه نمی دارد و تمامی آن عرضه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در سفر استانی خراسان جنوبی اظهار داشت: کار تاریخی و بزرگی بعد از 41 سال برای استقلال و پرسپولیس در حال انجام است و امیدوارم با حمایت همه دوستداران فوتبال و به ویژه پیشکسوتان عزیز در آینده نزدیک شاهد واگذاری استقلال و پرسپولیس باشیم.

وی افزود :برای خصوصی شدن دو باشگاه زمان زیادی را برای مذاکره و توافق با دولت و نهادهای مختلف اختصاص دادم و خوشبختانه امروز این واگذاری با اجماع و نظر موافق رئیس جمهور، دولت و تمامی نهادهای مرتبط به صورت کاملا تخصصی و با کمترین خطا توسط سازمان‌های مسئول صورت می‌گیرد.

سلطانی‌فر گفت: در پرسپولیس و استقلال آینده دولت هیچ سهمی را از دو باشگاه را برای خود نگه نمی‌دارد و تماماً در فرایند واگذاری در اختیار مردم، هواداران و پیشکسوتان قرار می‌گیرد.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: با متخصصان زیادی در حوزه اقتصاد و بازار بورس صحبت کرده‌ام و با اطمینان می‌گویم ورود استقلال و پرسپولیس به بورس، رونق آن را افزایش خواهد داد و کسب و کارهای این بخش بواسطه هواداران میلیونی و جدید الورود رشد زیادی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: مطمئن هستم با خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس، هم سودآوری آنها افزایش پیدا می‌کند و هم بسیاری از مشکلات مدیریتی و مسائل سال‌های گذشته این دو تیم تکرار نخواهد شد./تسنیم

 

ارسال نظر

تازه ها