کد خبر 87258

در پی استعفای عزیزاله عصاری

با استعفای عزیزاله عصاری از سمت مدیرعاملی شرکت توسعه معادن و فلزات یونس الستی به عنوان جایگزین وی انتخاب شده است و مراسم معارفه او به زودی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، با استعفای "عزیزاله عصاری" پس از یک دوره چهارساله از مدیرعاملی هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، شنیده‌ها حاکی از انتصاب "یونس الستی" معاون فعلی توسعه مدیریت و منابع وزیر صمت بود.

الستی ضمن تایید این خبر گفت: با توجه به موضوع بازنشستگی و استعفای آقای دکتر عصاری، در این مقطع قرعه به نام من افتاد و انشااله در طی چند روز آینده مراسم معارفه بنده در سمت مدیرعاملی هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات برگزار خواهد شد. 

معاون فعلی توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت اظهار داشت: در ابتدا باید از مجموعه سهامداران یعنی فولاد مبارکه، شستا و صندوق بازنشستگی فولاد بابت لطف و اعتمادی که در راستای انتخاب بنده داشته‌اند تشکر کنم و امیدوارم حضورم در این سمت شرایط امیدوار کننده ای برای کلیه سهامداران عمده و خرد در حوزه معدن و صنایع معدنی ایجاد کند.

وی درباره نگاهش به بازار سرمایه با توجه به این‌که هلدینگ "و معادن" یک نهاد مالی است و اکنون نیز بازار سرمایه در شرایط خاصی قرار دارد، گفت: همه تلاشم در این راستا خواهد بود که سهم و اعتماد سهامداران را در این بازار پر تلاطم سهام حفظ کنم. 

الستی ادامه داد: اکنون وضعیت بازار در شرایط خاصی است و امیدوارم بتوانیم جایگاه شرکت را همچون دوران جناب آقای عصاری که زحمات زیادی در این شرکت کشیدند در اولویت اول بازار سرمایه حفظ نماییم و جایگاه شایسته ای در جهت سرمایه‌ گذاری‌های مناسب در حوزه معدن و صنایع معدنی ایجاد کنیم.

"الستی" سابقه معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت در دوره وزارت شریعتمداری و رحمانی، معاونت اقتصادی، مالی و برنامه‌ریزی ایمیدرو، عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل‌‌گهر و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه‌ گذاری امید را در کارنامه شغلی خود دارد./معدن نیوز

 

ارسال نظر

تازه ها