کد خبر 83846

تکمیل اطلاعات شرکت پرحاشیه

بر اساس توضیحات مدیران فرابورس درج نماد پدیده شاندیز (گتوشا) در بازار پایه نارنجی فرابورس صرفا جهت تکمیل اطلاعات در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی انجام گرفته و هیچ اطلاعیه دیگری درخصوص آن تاکنون منتشر نشده است.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، کمیته درج فرابورس در آخرین روز کاری سال 98 موضوع بررسی درج شرکت توسعه بین‌المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز را در دستور کار داشت و بنا بر لزوم ارائه توضیحات کاملی از سوی این شرکت درباره نحوه اعمال آرای قضایی و اعلام آثار در صورت‌های مالی حسابرسی شده 9 ماهه منتهی به آذر که در سامانه کدال افشا شده، مقرر شد موضوع درج نماد این شرکت مجددا در جلسه دیگری مطرح شود.

بنابراین گزارش، بهنام محسنی معاون بازارهای خارج از بورس شرکت فرابورس آذر سال گذشته درباره درج این شرکت پرحاشیه و 52.1 میلیارد تومانی در بازار پایه نارنجی فرابورس با نماد "گتوشا" توضیح داده بود: هنوز فرایند درج نماد این شرکت طی نشده و اطلاعیه رسمی هم منتشر نشده است . بنابراین صرفا" ایجاد نماد شده تا امکان سپرده گذاری سهام در شرکت سپرده گذاری مرکزی فراهم شود.

وی ادامه داد: این شرکت باید ضمن تکمیل مدارک و انتشار اطلاعات مالی ، اقدام به اعلام گزارش حسابرس در مورد احکام صادره دادگاه کند که بار مالی موثری هم همراه است. بنابراین باید منتظر گزارش حسابرس و تکمیل مدارک و اطلاعات ماند تا بعد از دریافت ، زمینه درج نماد فراهم شود./بورس پرس

 

ارسال نظر

تازه ها