کد خبر 83264

شرکت بورس اوراق بهادار ساختمان 616 میلیاردتومانی سرمایه‌گذاری امید (وامید) را خرید.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد،  سرمایه گذاری امید که با سرمایه 3 هزار میلیارد تومانی یکی از چهار هلدینگ چندرشته ایی حاضر در تابلوی اصلی معاملات بورس بشمار می رود با اعلام رویداد مهم و مربوط به مزایده چند ساختمان با توقف نماد روبرو شد.

براساس این گزارش، "وامید" در این رویداد اعلام کرد سازمان بورس و اوراق بهادار برنده مزایده ساختمان تجاری اداری امید دو به ارزش 616.5 میلیارد تومان شده و از این محل 275.7 میلیارد تومان سود محقق می شود.

بررسی ها نشان می دهد این ساختمان از چند سال پیش برای فروش گذاشته شده بود و قرار بود بانک سپه ( مالک اصلی سرمایه گذاری امید ) اقدام به خرید کند که منتفی شد.

همچنین مسئولان سازمان بورس دو سال پیش با بازدید از این ساختمان 29 طبقه ایی ( شامل سه طبقه تجاری ، 20 طبقه اداری ، و باقی پارکینگ و دارای 608 واحدی) ، بررسی های اولیه را انجام دادند که در نهایت منجر به خرید این ساختمان شد. 

در این میان ، یکی از مسائل اصلی ساختمان ، استقرار در ورودی طرح ترافیک اصلی ( از قسمت شمال خیابان قانم مقام فراهانی ) بود و هست که از قرار معلوم با هماهنگی شهرداری تهران ، پلیس راهنمایی و رانندگی و... دوربین طرح ترافیک به کمی پایین منتقل خواهد شد.

 

ارسال نظر

تازه ها