کد خبر 79626

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایران و فرانسه عنوان کرد

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ایران و فرانسه، در هفتادمین نشست خبری یک دیدار یک عرضه گروه توسعه ملی فیروزه، هدف این صندوق را سرمایه گدازی در شرکت های استارتاپی اعلام کرد که ریسک مالی کمتری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار بااقتصاد، رادمان ربیعی، افزود: استارتاپ‌هایی که برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنیم باید دارای ویژگی‌هایی همچون قابلیت مقیاس‌پذیری، قابلیت حداقل رشد ارزش با ۵۰ میلیارد تومان، بهره مندی از بازار بزرگ یا تاثیرگذاری در بازارهای کوچک، برخورداری از یک تیم توسعه قوی و مشتری‌مداری وسواس گونه باشند.

وی با اشاره به موارد سرمایه گذاری های موفق  و سرمایه‌گذاری جسورانه گروه مالی فیروزه، گفت: در کارنامه سرمایه‌گذاری‌های موفق این گروه، سرمایه گذاری در استارتاپ‌های شیپور، الوپیک، سرآوا، داستان من و غیره را می توان مشاهده کرد.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ایران و فرانسه، همچنین به تاسیس مرکز رشد کنترل‌تک اشاره و اطهار کرد: تاسیس این مرکز با هدف پیاده‌سازی نمونه‌های موفق جهانی در کشور انجام شد که از جمله فعالیت‌های موفق گروه مالی فیروزه به شمار می رود.

ربیعی همچنین راه‌اندازی نخستین صندوق ETF شاخصی کشور را یکی از فعالیت های شاخص گروه توسعه مالی فیروزه اعلام کرد و افزود: انتشار نخستین اوراق برای یک شرکت خصوصی، تجربه تملیک و مدیریت گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران از فعالیت‌های دیگر و شاخص این گروه محسوب می شود.

 

خبرنگار:مولود غلامی 

ارسال نظر

تازه ها