کد خبر 72260

با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو

سامانه نرم‌افزاری حوزه مالی، نخستین محصول از سلسله محصولات مربوط به طرح جامع سیستم نرم‌افزار یکپارچه شرکت ملی مس، امروز یکشنبه، 10 آذرماه با حضور خداداد غریب‌پور، رییس هیات‌عامل ایمیدرو و اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی مس رونمایی می‌شود.

به گزارش بااقتصاد، آرمان حسنیمعاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت ملی مس، با اعلام این خبر افزود: این سامانه در راستای سیاست‌گزاری و تاکید مدیرعامل شرکت ملی مس در راستای لزوم هوشمندسازی سیستم‌ها و جریان شفاف و روان اطلاعات در شرکت ملی مس در دستور کار این معاونت قرار گرفت است.

وی اظهار کرد: هم‌اکنون فاز نخست این سامانه با عنوان «سیستم حسابداری مالی» آماده راه‌اندازی و ارائه به حوزه‌های مرتبط است و بهره‌برداری از این طرح گام مهمی در راستایشفاف‌سازی و بسترسازی برای کنترل‌پذیری بیشتر تراکنش‌های مالی است.

حسنی با تاکید بر امنیت بالای این سامانه گفت:  سیستم جامع امکان یکپارچه‌سازی اطلاعات در شرکت ملی مس را که از آرزوهای دیرینه شرکت بوده است، فراهم می‌آورد. ازاین‌رو، امکان سرعت بخشیدن به تصمیم‌گیری‌های استراتژیک کوتاه‌مدت و بلندمدت را در حداقل زمان ممکن فراهم می‌کند.

وی افزود:  شرکت ملی مس در مسیر تحول در فرایندهای کاری و فاصله گرفتن از نظام‌های سنتی قرار گرفته و با هدف افزایش بهره‌وری، شفافیت و رقابت‌پذیری، مکانیزاسیون اکثر فرآیندهای خود را در چارچوب سیستم جامع در دستور کار قرار داده است.

منبع: مس‌پرس

 

ارسال نظر

تازه ها