کد خبر 69854

مدیرمالی پتروشیمی نوری:

مدیرمالی پتروشیمی نوری ضمن بیان وضعیت بهتر این پتروشیمی در سال جاری نسبت به سال گذشته، ادعا کرد قیمت سهام نوری ارزان است و پتانسیل رشد بالایی دارد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، مدیر مالی پتروشیمی نوری در خصوص آخرین وضعیت نرخ خوراک این مجموعه گفت: نرخ خوراک در فصل تابستان افت قیمت محسوسی برای خوراک نبوده و اندکی کاهش داشته و مبنای قیمت‌گذاری ما فوب خلیج‌فارس است، احتمالاً شرکت نفت اندکی ارزان‌تر صادر کرده و به‌تبع آن به شرکت نوری نیز ارزان‌تر فروخته است.

توانا در خصوص مبنای قیمت‌گذاری نرخ خوراک پتروشیمی نوری گفت: نرخ‌گذاری برمبنای فوب صادراتی منهای 5 درصد است. البته در شرایط تحریم کمی قیمت‌ها ارزان‌تر می‌شود.

وی درباره وضعیت فروش صادراتی شرکت نیز گفت: مشکل خاصی وجود ندارد اما به‌طور معمول همیشه در فصل تابستان برای صادرات برش سنگین مشکلاتی وجود دارد اما در زمستان شرایط بهتر می‌شود. وی پیش‌بینی کرد فروش در نیمه دوم سال نسبت به فصل گذشته رو به بهبود است.

مدیر مالی پتروشیمی نوری با تاکید اینکه شرکت روند رو به رشدی دارد، گفت: وضعیت شرکت امسال از سال گذشته بهتر است.

وی درباره ریزش قیمت سهام نیز گفت: نوری سهم بزرگ و بنیادی است و بازار این روزها متمایل به سهام کوچک و شارپی است اما واقعاً قیمت سهم الآن برای خرید بسیار بهینه است و پتانسیل رشد در این سهم وجود دارد./همفکران 

 

ارسال نظر

تازه ها